Strona Główna
Biuletyn Informacji Publicznej

Szanowni Państwo,
W związku z przygotowywaniem „Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Jabłoń na lata 2020-2035” zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą służyły do przygotowania optymalnych, pod kątem Państwa zapotrzebowania, oczekiwań oraz działań związanych z rozwojem transportu publicznego, mobilności mieszkańców gminy i infrastruktury niezbędnej do rozwoju elektromobilności. Prosimy o wypełnienie i odesłanie ankiet do dnia 20 kwietnia 2020 r. Opracowanie Strategii wynika także z regulacji, wprowadzonych ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

Gmina Jabłoń realizuje działania związane z opracowaniem strategii rozwoju elektromobilności w ramach dofinansowania i w oparciu o zasady Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Gepard II – transport niskoemisyjny. Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności”.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry dziękujemy Państwu za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

 

Projekt finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


Wójt Gminy Jabłoń
(-)
Dariusz Łobejko