Strona Główna
Biuletyn Informacji Publicznej

8 marca 2024r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. SGO „Polesie” w Jabłoniu odbyło się wspólne świętowanie „Dnia Kobiet”. To szczególne święto, które w gminie Jabłoń zostało zorganizowane po raz pierwszy za sprawą Wójta Gminy Jabłoń oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłoniu. Był to debiut, ale jesteśmy zmotywowani, aby tego typu uroczystość odbywała się co roku. To wyjątkowa okazja do celebrowania i docenienia wszystkich kobiet naszej społeczności, ale także okazja do miłego spędzenia wspólnie czasu. Ten szczególny wieczór rozpoczął się od przywitania wszystkich zebranych przez Dariusza Łobejko – Wójta Gminy Jabłoń oraz złożenia najserdeczniejszych życzeń z okazji święta Kobiet. Po życzeniach nastąpił czas obdarowania. Każda z przybyłych Pań otrzymała kwiatowy upominek.

W programie uroczystości nie zabrakło też muzyki. W nastrój świętowania wprowadzili nas artyści z zespołu Cookies Band. Podczas swojego występu zespół zaprezentował repertuar Krzysztofa Krawczyka, który rozkołysał zebraną na sali publiczność. Przygotowany repertuar był różnorodny oraz bogaty w niespodzianki, doprawiony dobrym żartem i prawdziwą serdecznością. Wokalista zaśpiewał te bardziej znane utwory oraz kilka autorskich piosenek. Całość występu zgromadzona publiczność nagrodziła głośnymi brawami. Po zakończonym koncercie na wszystkich czekał przygotowany poczęstunek w postaci przepysznych ciast i ciepłych napoi.

Był to niezwykły wieczór, pełen uśmiechu i pozytywnej energii. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, za piątkowy wieczór, który spędziliście z nami. Za atmosferę pełną ciepła i serdeczności. Wszystkim zaś Paniom, jeszcze raz życzymy: żeby każdy dzień był świętem, żebyście spełniały swoje marzenia, były zdrowe, kochane, szanowane, żeby Wasza aktywność - w pracy, w życiu osobistym i w działalności społecznej - była wzorem dla innych, a Wam przynosiła satysfakcję, a każdy kolejny 8 marca był jeszcze milszy.


Wójt Gminy Jabłoń, Gminny Ośrodek Kultury w Jabłoniu